Artyści olkuscy

artysci (1)

(na zdjęciu fragment pracy Magdaleny Król)

Do końca kwietnia 2015 roku czekamy na zgłoszenia odnośnie wystawy Artystów Olkuskich.
Zainteresowanych prosimy o dostarczenie pracy wraz z jej opisem (autor, tytuł, wymiary, technika, rok powstania) i zdjęciem w formie elektronicznej (JPG).
Wernisaż wystawy odbędzie się 22.05.2015

UCZESTNICY WYSTAW:

„ARTYŚCI OLKUSCY 2004”:

1. Jadwiga Chałupka
2. Andrzej Czarnota
3. Henryk Dessauer
4. Stanisław Jakubas
5. Anna Kajda
6. Jerzy Kantorowicz
7. Jacek Majcherkiewicz
8. Mirosław Michalski
9. Marta Mrówka
10. Damian Pacha
11. Anna Płachecka
12. Mariusz Połeć
13. Iwona Skupińska
14. Beata Soboń
15. Stanisław Stach
16. Jacek taszycki
17. Mieczysław Trepka
18. Stanisław Wywioł
19. Zofia Wywioł
20. Klaudia Zub

„ARTYŚCI OLKUSCY 2005”:

1. Jadwiga Chałupka
2. Andrzej Czarnota
3. Stanisław Jakubas
4. Mieczysław Jarosz
5. Anna Kajda
6. Jerzy Kantorowicz
7. Jacek Majcherkiewicz
8. Adam Marczukiewicz
9. Mirosław Michalski
10. Piotr Nogieć
11. Damian Pacha
12. Anna Płachecka
13. Mariusz Połeć
14. Iwona Skupińska
15. Beata Soboń
16. Stanisław Stach
17. Katarzyna Szojda
18. Jacek Taszycki
19. Mieczysław Trepka
20. Stanisław Wywioł
21. Zofia Wywioł
22. Klaudia Zub

„ARTYŚCI OLKUSCY 2007”:

1. Mosze Berger
2. Jadwiga Chałupka
3. Andrzej Czarnota
4. Wojciech Dessauer
5. Teresa Mitka-Dziechciarz
6. Marek Habinka
7. Stanisław Jakubas
8. Mieczysław Jarosz
9. Anna Kajda
10. Irena Kiełtyka
11. Barbara Litarska
12. Jacek Majcherkiewicz
13. Mirosław Michalski
14. Piotr Nogieć
15. Damian Pacha
16. Anna Piątek
17. Anna Płachecka
18. Mariusz Połeć
19. Tomasz Sawicki
20. Iwona Skupińska
21. Adam Sowula
22. Stanisław Stach
23. Katarzyna Szojda
24. Marek Tomsia
25. Mieczysław Trepka
26. Stanisław Wywioł
27. Zofia Rola-Wywioł
28. Klaudia Zub
29. Tytus Żalgirdas

„ARTYŚCI OLKUSCY 2008”:

1. Bogusław Banyś
2. Mosze Berger
3. Jadwiga Chałupka
4. Andrzej Czarnota
5. Janusz Czerniak
6. Wojciech Dessauer
7. Kazimierz Forgacz
8. Marek Habinka
9. Stanisław Jakubas
10. Mieczysław Jarosz
11. Anna Kajda
12. Ireneusz Kamiński
13. Jerzy Kantorowicz
14. Adam Karoń
15. Irena Kiełtyka
16. Maria Kordaszewska
17. Jacek Majcherkiewicz
18. Mirosław Michalski
19. Tom Michalski
20. Teresa Mitka-Dziechciarz
21. Piotr Nogieć
22. Magda Nowacka
23. Damian Pacha
24. Anna Piątek
25. Anna Płachecka
26. Mariusz Połeć
27. Tomasz Sawicki
28. Bianka Skowronek
29. Iwona Skupińska
30. Beata Soboń
31. Adam Sowula
32. Stanisław Stach
33. Katarzyna Szojda
34. Marek Tomsia
35. Mieczysław Trepka
36. Małgorzata Wieczorek
37. Maria Witek
38. Jacek Włodarczyk
39. Stanisław Wywioł
40. Zofia Rola-Wywioł
41. Kludia Zub
42. Karol Żaba
43. Tytus Żalgirdas

„ARTYŚCI OLKUSCY 2009”:

1. Bogusław Banyś
2. Mosze Berger
3. Magdalena Bożek
4. Jadwiga Chałupka
5. Karol Chmurkowski
6. Andrzej Czarnota
7. Tytus Dessauer
8. Kazimierz Forgacz
9. Marek Habinka
10. Agnieszka Hudzińska
11. Sylwia Izdebska
12. Stanisław Jakubas
13. Marcela Jakubczyk
14. Mieczysław Jarosz
15. Anna Kajda
16. Ireneusz Kamiński
17. Jerzy Kantorowicz
18. Adam Karoń
19. Irena Kieltyka
20. Agnieszka Koncewicz-Sambor
21. Katarzyna Krzykawska
22. Maja Kubiak
23. Jacek Majcherkiewicz
24. Mirosław Michalski
25. Teresa Mitka – Dziechciarz
26. Piotr Nogieć
27. Damian Pacha
28. Anna Piątek
29. Anna Płachecka
30. Mariusz Połeć
31. Zofia Rola-Wywioł
32. Tomasz Sawicki
33. Bianka Skowronek
34. Iwona Skupińska
35. Adam Sowula
36. Stanisław Stach
37. Katarzyna Szojda
38. Mieczysław Trepka
39. Ola Walków
40. Małgorzata Wieczorek
41. Maria Witek
42. Jacek Włodarczyk
43. Stanisław Wywioł
44. Kazimiera Zbieg
45. Klaudia Zub-Piechowicz
46. Karol Żaba
47. Tytus Żalgirdas

„ARTYŚCI OLKUSCY 2010”:

1. Bogusław Banyś
2. Mosze Berger
3. Krzysztof Boniecki
4. Magdalena Bożek
5. Maciej Beniamin Bujas
6. Jadwiga Chałupka
7. Karol Chmurkowski
8. Łukasz Dwornik
9. Kazimierz Forgacz
10. Aleksandra Goc
11. Sylwia Grossmann
12. Marek Habinka
13. Sylwia Izdebska
14. Stanisław Jakubas
15. Agnieszka Jarosz
16. Mieczysław Jarosz
17. Anna Kajda
18. Ireneusz Kamiński
19. Katarzyna Kędzierska
20. Irena Kiełtyka
21. Norbert Kobus
22. Maria Teresa Kocjan
23. Agnieszka Koncewicz – Sambor
24. Wiesława Kowal
25. Marcela Krukowiecka
26. Barbara Litarska
27. Jacek Majcherkiewicz
28. Mirosław Michalski
29. Teresa Mitka – Dziechciarz
30. Piotr Nogieć
31. Damian Pacha
32. Anna Piątek
33. Anna Płachecka
34. Mariusz Połeć
35. Zofia Rola- Wywioł
36. Tomasz Sawicki
37. Bianka Skowronek
38. Iwona Skupińska
39. Marek Sołtysik
40. Adam Sowula
41. Adrian Spuła
42. Stanisław Stach
43. Katarzyna Szojda
44. Ryszard Ślęczka
45. Marek Tomsia
46. Mieczysław Trepka
47. Aleksandra Walków
48. Małgorzata Wieczorek
49. Maria Witek
50. Jacek Włodarczyk
51. Stanisław Wywioł
52. Kazimiera Zbieg
53. Klaudia Zub – Piechowicz
54. Tytus Żalgirdas
55. Arkadiusz Żrałka

„ARTYŚCI OLKUSCY 2011”:

1. Bogdan Banyś
2. Mosze Berger
3. Krzysztof Boniecki
4. Magdalena Bożek
5. Maciej Beniamin Bujas
6. Jadwiga Chałupka
7. Tytus Dessauer
8. Leszek Duda
9. Łukasz Dwornik
10. Jacek Dziubdziela
11. Kazimierz Forgacz
12. Aleksandra Goc
13. Sylwia Grossmann
14. Marek Habinka
15. Sylwia Izdebska
16. Stanisław Jakubas
17. Mieczysław Jarosz
18. Agnieszka Jarosz
19. Anna Kajda
20. Ireneusz Kamiński
21. Jerzy Kantorowicz
22. Katarzyna Kędzierska
23. Irena Kiełtyka
24. Teresa Maria Kocjan
25. Magdalena Król
26. Marcela Krukowiecka
27. Michał Kurek
28. Michał Kwarciak
29. Jacek Majcherkiewicz
30. Michał Maliszewski
31. Mirosław Michalski
32. Teresa Mitka-Dziechciarz
33. Damian Pacha
34. Anna Piątek
35. Anna Płachecka
36. Mariusz Połeć
37. Franciszek Rozmus
38. Bianka Skowronek
39. Iwona Skupińska
40. Marek Sołtysik
41. Adam Sowula
42. Adrian Spuła
43. Wioletta Sarota-Stach
44. Stanisław Stach
45. Katarzyna Szojda
46. Ryszard Ślęczka
47. Małgorzata Wieczorek
48. Maria Witek
49. Jacek Włodarczyk
50. Przemysław Wysmułek
51. Kazimiera Zbieg
52. Klaudia Zub – Piechowicz
53. Tytus Żalgirdas
54. Arkadiusz Żrałka

„ARTYŚCI OLKUSCY 2012”:

1. Adam Sowula
2. Adrian Spuła
3. Andrzej Wcisło
4. Anna Kajda
5. Anna Piątek
6. Anna Płachecka -Śniadach
7. Bianka Skowronek
8. Bogusław Banyś
9. Damian Pacha
10. Irena Kiełtyka
11. Ireneusz Kamiński
12. Iwona Skupińska
13. Jacek Majcherkiewicz
14. Jadwiga Chałupka
15. Janysz Czerniak
16. Jerzy Kantorowicz
17. Kazimiera Zbieg
18. Kazimierz Forgacz
19. Klaudia Zub-Piechowicz
20. Kowal Wiesława
21. Leszek Duda
22. Łukasz Dwornik
23. Magdalena Bożek
24. Magdalena Król
25. Marek Habinka
26. Maria Witek
27. Mariusz Połeć
28. Michał Kurek
29. Piotr Kajda
30. Ryszard Ślęczka
31. Stanisław Jakubas
32. Stanisław Stach
33. Sylwia Izdebska
34. Teresa Mitka -Dziechciarz
35. Wioletta Sarota – Stach
36. Zofia Piętka

„ARTYŚCI OLKUSCY 2013″:

1. Łukasz Dwornik
2. Mariusz Połeć
3. Andrzej Karoń
4. Teresa Mitka -Dziechciarz
5. Maria Witek
6. Piotr Kajda
7. Grzegorz Przetakiewicz
8. Dawid Makowski
9. Michalina Warska
10. Michał Kurek
11. Paulina Frejlich
12. Katarzyna Szojda
13. Barbara Sygulińska
14. Andrzej Wcisło
15. Elżbieta Walas
16. Adam Sowula
17. Marek Habinka
18. Zofia Piętka
19. Małgorzata Wieczorek
20. Joanna Bożek
21. Ryszard Ślęczka
22. Anna Kościelniak
23. Kazimierz Forgacz
24. Jerzy Kantorowicz
25. Anna Płachecka -Śniadach
26. Anna Piątek
27. Kazimiera Zbieg
28. Jadwiha Chałupka
29. Irena Kiełtyka
30. Leszek Duda
31. Bianka Skowronek
32. Sylwia Grossmann
33. Ireneusz Kamiński
34. Damian Pacha
35. Mirosław Michalski
36. Marcela Krukowiecka
37. Mgdalena Bożek
38. Stanisław Jakubas
39. Wioletta Sarota-Stach
40. Karol Filarski
41. Anna Kajda
42. Jacek Majcherkiewicz
43. Mieczysław Trepka
44. Stanisław Stach
45. Klaudia Zub-Piechowicz
46. Joanna Izdebska
47. Jacek Dziubdziela

ARTYŚCI OLKUSCY 2014”:

1. Adam Sowula
2. Adam Gżyl
3. Agnieszka Piktas
4. Alicja Jakubas
5. Ryszard Ślęczka
6. Alicja Wieczorek
7. Anna Kajda
8. Andrzej Karoń
9. Anna Kościelniak
10. Anna Płachecka
11. Anna Wójcik
12. Elżbieta Walas
13. Damian Pacha
14. Bożena Kopernik-Kasprzyk
15. Franciszek Rozmus
16. Jerzy Kantorowicz
17. Kazimierz Forgacz
18. Ireneusz Kamiński
19. Jacek Majcherkiewicz
20. Kazimiera Zbieg
21. Karol Filarski
22. Jadwiga Chałupka
23. Karolina Skupińska
24. Jacek Włodarczyk
25. Katarzyna Szojda
26. Katarzyna Kaszuba- Leszczyńska
27. Klaudia Zub-Piechowicz
28. Iwona Skupińska
29. Leszek Duda
30. Łukasz Dwornik
31. Magdalena Bożek
32. Małgorzata Wieczorek
33. Marek Habinka
34. Maria Witek
35. Mariusz Połeć
36. Michalina Warska
37. Michał Kurek
38. Michał Kwarciak
39. Mieczysław Trepka
40. Mieczysław Jarosz
41. Piotr Drozdowski
42. Piotr Kada
43. Andrzej Wcisło
44. Stanisław Jakubas
45. Sylwia Izdebska
46. Sylwia Grossmann
47. Stanisław Stach
48. Ewa Wołoszyn
49. Teresa Mitka-Dziechciarz

Reklamy